מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר סטודיו טריפל די הדמיות אדריכליות, שימושכם באתר ובשרותים המוצעים כפוף לקבלתכם את הסכם השימוש כמפורט להלן. קראו בעיון תנאים אלה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לתנאי שימוש אלה.

מידע ותוכן

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד. התכנים והמידע המופיעים באתר ללא אחריות מכל סוג שהוא. התכנים באתר אינם מהווים חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי הסטודיו ו/או בעליו של האתר ו/או כלפי צוות האתר. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה באחריות הבלעדית והמלאה של המשתמשים.

מדיניות השמירה על פרטיות

באתר נעשה שימוש ב'עוגיות' (COOKIES) כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר וכדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות. 'עוגיות' הן קובצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר ושומר על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך. אם, לדוגמה, את/ה משתמש/ת במערכת ההפעלה 'חלונות' ובדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר של חברת מיקרוסופט, תוכל/י למצוא את הקבצים בספריית C:\WINDOWS\COOKIES או C:\WINDOWS\TEMPORARY INTERNET FILES. קבצים אלה מכילים מידע שונה כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מדורים ומידע שאת/ה מבקש/ת לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. המידע בקבצים הללו מוצפן, וסטודיו טריפל די נוקטת אמצעי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי האתר יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

זכויות קנין רוחני

מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים בעיצוב ובכל קובץ גרפי, טקסטואלי או מולטימדיה המצויים באתר הינם של בעלי האתר. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן התוכן בלא קבלת הסכמה מראש ובכתב מ-www.3dstudio.co.il.

מקום שיפוט

על שימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין ענין הנובע משימוש באתר יהיו בביתי המשפט המוסמכים בישראל במחוז תל-אביב בלבד.