הדמיות וסרטונים למוצרים

הדמיות מוצרים ברמת גימור גבוהה שנראות כמו צילום אמיתי

ריהוט לבית ולמשרד

הדמיות של רהיטים כגון ארונות, ספות, מיטות, שולחנות וכו'. נהוג מאוד להציג את הריהוט בתוך חלל לדוגמא, כדי להראות את השתלבות הרהיט בחדר.

הדמיות ריהוט נחשבות כדרך יעילה וזולה יחסית להציג ריהוט, כאשר האלטרנטיבה היא יום צילומים מורכב וסידור מחדש של דירה או חדר.

הקודם
הבא

כלים סניטריים וציוד רחצה

הדמיות שיוצגו לעיתים קרובות על רקע של חדרי רחצה ואמבטיות, וכוללות בדרך כלל התייחסות לברק, שקיפות והחזר אור מדויקים של המוצרים – מה שמעניק את התחושה שמדובר במוצר אמיתי לכל דבר.

הקודם
הבא

מחירים? לוחות זמנים לביצוע הדמיות?

אנחנו בדרך כלל מגיבים בתוך זמן קצר מאוד עם הצעה מסודרת ודוגמאות לעבודות דומות

ציוד ומוצרים

אנו יודעים למדל וליצור הדמיה לכמעט כל מוצר וכל חומר. לעיתים קרובות מספיקה רק סקיצה ואפיון של חומרי הגמר על מנת לייצר הדמיה מציאותית של המוצר, ללא צורך בבניה או ייצור שלו.

הקודם
הבא

הדמיות מכשירים

הדמיות של מכשור, הן חשמלי והן מכאני, מצריכות לעיתים קרובות הבנה בתהליך הפונקצינאלי שבו משמשים המכשירים והציוד אותו נדרש למדל.

הקודם
הבא

הדמיות מארזים ואריזות

הדמיות של מארזים ואריזות של מוצרים הם לרוב פשוטות יחסית לביצוע, וגם אותן לקוחות רבים מגלים שקל יותר לקבל כהדמיה מאשר לצלם באופן פיזי.

הקודם
הבא

הדמיות מוצר - אנימציות

על מנת להציג את דרך העבודה של מוצר או שירות, ניתן להפיק סרטון דינמי, בנוסף להדמיות סטטיות. בסרטון ניתן להציג את המוצר מזוויות שונות, להראות כיצד הוא פועל, ולשלב גם אינפוגרפיקה, הסברים, קריינות, פוטג'ים חיצוניים ומרכיבים נוספים.

ראשי צוותים בחברה

ליאור אוסליק
ליאור אוסליק

נועה ברנע

נועה ברנע

מאיה אברהמי

מאיה אברהמי

סטס זסלבסקי

סטס זסלבסקי

דריה גרינברג

דריה גרינברג

מרינה יגמור

מרינה יגמור

יואב ליסוביץ

יואב ליסוביץ

סוזאן איבנצ'וק

סוזאן איבנצ'וק