הדמיות חוץ בתלת מימד

הדמיות חוץ ברמת גימור גבוהה שנראות כמו צילום אמיתי

בתים פרטיים

הדמיות חוץ של בתים פרטיים, כולל ריהוט גן, בריכה, מרפסות, וכן ריהוט בסיסי של חדרי הבית שניתן לראות מבחוץ.

לרוב, מקובל להכין 2-3 הדמיות של הבית על מנת להציג אותו מכל החזיתות, כאשר לעיתים קרובות אחד המבטים יהיה מבט ערב.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

בנייני מגורים

הדמיות של מבני מגורים – הן בנייה חדשה והן פרוייקטי תמ"א והתחדשות עירונית. הדמיות החוץ בפרויקטים אלה הם לרוב ההדמיות המרכזיןת שנדרשות לטובת שיווק הדירות. מקובל לשלב את הדמיות החוץ עם מספר הדמיות פנים ותכניות מכר צבעוניות.

מקובל מאוד להפיק הדמיות, שלפחות חלק מהן כוללות אווירה דרמטית (שקיעה, בין הערביים). כמו כן, מקובל להציג בהדמיה גם את השתלבות הבניין בסביבה הקרובה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מסחר ומשרדים

נכסים מסחריים, יכללו לרוב פרטים מגוונים יותר ביחס למבני מגורים, כגון מיתוג של חברות, חזיתות מסחריות, חניות ודרכי גישה, והשתלבות רחבה יותר עם המתחם האורבני שסביבם.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מחירים? לוחות זמנים לביצוע הדמיות?

אנחנו בדרך כלל מגיבים בתוך זמן קצר מאוד עם הצעה מסודרת ודוגמאות לעבודות דומות

תעשייה ותשתיות

הדמיות של מבנים ומתחמים שמיועדים בדרך כלל להצגה לגורמים מקצועיים, ולעיתים קרובות גורמי תכנון, משקיעים, ועדות מוניציפיות וכו'.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

שכונות, פיתוח שטח ורחובות

הדמיות של פיתוח שטח, נוף ותשתיות עירוניות. מיועדות לעיתים קרובות לטובת הצגה לגורמי תכנון, רשויות מוניציפליות, וכן כחלק מהתהליך הסברה ושיתוף הציבור בהליכי תכנון.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

הדמיות חוץ - אנימציות

אנימציה של הדמיות חוץ מתחילה מהצגה דינמית של ההדמיות מזוויות שונות של גובה אדם ומעוף ציפור, לעיתים קרובות עם שתילה בצילומי רחפן.

בנוסף, ניתן לשלב בסרטון גם חומרים שיווקיים והסברתיים נוספים – מהמרחב הסמוך להדמיה, אינפוגרפיה, פוטג'ים, קריינות, מוסיקת רקע ומרכיבים נוספים ליצירת סרטון שמתאים למטרות הלקוח.