בקשה להצעת מחיר

ספרו לנו על הפרויקט שלכם, ונהיה אתכם בקשר בהקדם עם פרטים מלאים והצעת מחיר. לרוב אנחנו מטפלים בפנייה בתוך שעות בודדות בלבד.

או פנו אלינו בטלפון: 

03-717-4356

ניתן לפנות גם במייל: office@3dstudio.co.il

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לכם להכין את ההדמיות

זמן העבודה שלנו על ההדמיות תלוי במורכבות העבודה. סדר גודל ממוצע להפקת הדמיית פנים לחדר הוא 2-4 ימי עבודה. משך הזמן להדמיות חוץ הוא לרוב מעט יותר (3-6 ימי עבודה). הדמיות של מוצרים לרוב לוקחים פחות מהדמיות פנים.

עם זאת, חשוב להדגיש שמדובר בסדרי גודל בלבד, חללים ומבנים מורכבים במיוחדים לוקח זמן רב יותר. כמו כן, הזמנים שצוינו לעיל הם זמן העבודה על גרסה ראשונה של ההדמיה, מכיוון שכחלק מההזמנה, ללקוח יש אפשרות לעדכן ולשנות את ההדמיות במסגרת סבבי שינויים ותיקונים.

כמה שינויים ותיקונים ניתן לעשות להדמיות

כחלק מההזמנה, ללקוחות יש זכות לבצע 3 סבבי שינויים (כל סבב כולל שינויים, עדכונים ותיקונים). הסבבה כן כולל שינויים של ריהוט וחומרי גמר, אך לא כולל שינויים קונסטרוקטיביים (כגון, שינוי של כל מבנה הבניין).

מה אם אני לא מרוצה מההדמיות

3 סבבי שינויים ניתנים ללקוח על מנת להביא את ההדמיות לרמה מדהימה שמתאימה בדיוק לציפיות הלקוח. בנוסף לכך, אם מאיזושהי סיבה ישנה טעות במידול ההדמיות – הן לא נספרות כסבב שינויים  ואנחנו עושים אותן על חשבוננו.

אילו חומרים נדרשים לטובת ביצוע ההדמיות

עבור הדמיות פנים – אנחנו זקוקים לתכניות של החללים הרלוונטיים. עברו הדמיות חוץ – נבקש לקבל גם חזיתות. לטובת הדמיות של מוצרים, נצטרך שרטוטים והסבר לגבי חומרי גמר.  בשלב הראשון, לטובת ביצוע התמחור – נוכל להסתפק בקבצים PDF או תמונה של התכניות, ובהמשך נעדיף לקבל קבצי מקור. 

עם זאת, בהתאם לצורך, אנחנו יודעים להכין הדמיות גם על סמך תכניות סרוקות ואף על סמך סקיצה ידנית או קונספט בלבד.

האם תכניות ב-Revit או Sketchup מוזילות את העלות

בהחלט. תכניות שממודלות בRevit מאפשרות הוזלה משמעותית בעלויות, ואילו מודל Sketchup גם הוא מאפשר הנחה, אם כי פחותה.

באיזו תוכנה אתם מכינים את ההדמיות?

למעט סרטונים מסויימים, העבודה שלנו נעשית רובה ככולה בתוכנת 3ds MAX, תוך שימוש במנוע רינדור Vray. יחד עם הגדרת חומרים ותאורה נכונה ומדויקת, אנו יוצרים הדמיות באיכות פוטו-ריאליסטית, כזו שנראה כאילו צולמה במציאות.